پاورپوینت تحول دیجیتال در صنعت سلامت و آینده امیدبخش برای زندگی سالم

دانلودپاورپوینت تحول دیجیتال درصنعت سلامت وآینده امیدبخش برای زندگی سالم


مشخصات فایل

تعداد صفحات 92
حجم 4999 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی ppt
دسته بندی کسب و کار و پول


توضیحات کامل

تحول دیجیتال درصنعت سلامت وآینده امیدبخش برای زندگی سالم


اگر قرار باشد داستان دنیایی که در آن زندگی می کنیم را بنویسیم، کلمات و جملاتی که به کار خواهیم برد همگی از صفر و یک های پشت سر هم تشکیل می شوند. حتی ممکن است آن قدر قسمت هایی از این داستان برایمان جذاب باشد، که یک لحظه خارج از آن شرایط را هم نتوانیم تصور کنیم. فناوری های گوناگون امکانات فراوانی را برای ارتقا سطح زندگی در اختیار ما می گذارند که جنبه های مختلف زندگی ما را تحت تاثیر قرار می دهد.

به رغم اینکه حوزه سلامت همواره از نظر اصلاحات فنی یکی از محافظه کار ترین صنایع بوده و در آن احتیاط زیادی برای به حداقل رساندن خطر سلامتی و زندگی انسان لحاظ می شود، امروز تمام ارائه دهندگان خدمات بهداشتی درمانی ،پزشکان و بیماران، نوآوری های فنی در حوزه سلامت را به فال نیک می گیرند.

همچنین از کسب و کارهای نوپا گرفته تا غول های تکنولوژی حتی سازمان های دولتی همگی مصمم هستند که از ظرفیت بالای فناوری دیجیتال برای ارتقا و حفاظت از سلامت تمام انسان ها استفاده کنند.

آشنایی با تعریف مناسب و جامع این بخش از تکنولوژی، اولین قدم برای درک چگونگی انتقال امن تر و ارائه خدمات با کیفیت تر مراقبت های بهداشتی به وسیله سلامت دیجیتال، است.
زندگی امروز بشر،آمیخته شده با دیجیتال است. و می توان گفت که بشر امروزی بدون دیجیتال نمی تواند زندگی رضایت بخشی را تجربه نماید ودیجیتال بمثابه اکسیژن برای زندگی مدرن امروزی اهمیت پیدا کرده است و بدون هیچ گونه ملاحظه ای ,آنان که دانسته و یا ناآگاهانه در مسیر پیشرفت پرشتاب دیجیتال قرار گیرند،حذف نموده و از گردونه خارج می کند و آنهایی که از فرصت استراتژیک دیجیتال استفاده بهینه بنمایند؛مطمئن هستند که درآمد کلانی را تصاحب خواهند نمود.به زبان ساده تر دیجیتال در زندگی امروزی ،جرء لاینفک زندگی است .
درحوزه سلامت نیزدیجیتال جای پای خوبی برای خود فراهم نموده و زندگی و تندرستی و آسایش بشرامروزی ؛وابستگی شدیدی به دیجیتال پیدا نموده است.


درنوشتار پیش رو تحولات دیجیتال در صنعت سلامت و پزشکی ازجمله داروهای الکتریکی،هوش مصنوعی در پزشکی،دورکاری و درمان دیجیتال بیماران و نحوه فعالیت استارتاپ های سلامت؛ آورده شده و در۹۲اسلاید تخصصی به این امر پرداخته شده است.وامید که مورد توجه و استفاده سروران ارجمند قرار گیرد


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

نقش مدرسه در پیشگیری کودک آزاری و غفلت

پاورپوینت سیستم مدیریت مکانیزه نت (CMMS)

پاورپوینت شمع کوبی و انواع روش های آن در 85 اسلاید کاربردی همراه با شکل و تصاویر به طور کامل و جامع

پاورپوینت بررسی بهداشت روانی

پاورپوینت مدل های اخلاق در مدیریت

پاورپوینت فیزیولوژی اعصاب (ویژه ارائه کلاسی درس فیزیولوژی ورزشی)

دانلود پاورپوینت معرفی استان هرمزگان

زندگی ,دیجیتال ,سلامت ,های ,تحول ,امیدبخش ,برای زندگی ,زندگی سالم ,امیدبخش برای ,تحول دیجیتال ,دیجیتال در ,سلامت وآینده امیدبخش ,درصنعت سلامت وآینده ,دیجیتال درصنعت سلامت ,تحول دیجیتال درصنعت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ترجمه مقاله دانش اموزان چمرانی MAJ Arts Studio haminan textmin پایان نامه ها مرجع کتاب آوینا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. همه چیز برای تو وبـــلاگ عـــترت پیـــامبر اعظـــم paradise-dl